Protective cage for high bay Acco, Berk, Carlo, and Kady 80W/90W/120W/150/200W
Brand: Bisolux
This protective cage is suitable for high bays:
• Acco 80W/90W/120W/150/200W
• Berk 80W/90W/120W/150/200W
• Carlo 80W/90W/120W/150/200W
• Kady 80W/90W/120W/150/200W
Delivery time: 5-8 working days
The RRP is the price recommended by the manufacturer
webshop keurmerk
Our Recommendations
Emergency unit for high bay Acco
5-8 working days
Aluminum reflector for high bay Acco 80-120-150W
5-8 working days
Reflector hood 70° for high bay Necla
Aluminum reflector for high bay Acco 60-80-100W
Lens 60° for high bay Necla
Protective cage for high bay Berk 160W/200W/240W, Kady 240W, and Acco 120W/160W/200W
Protective cage for high bay Acco 60W/80W/100W, Kady 150W and Carlo 100W